Postaw Domek Domki Modułowe Kontakt
Postaw Domek Domki Modułowe Kontakt
Postaw Domek Domki Modułowe Facebook
Postaw Domek Domki Modułowe Instagram
Postaw Domek Domki Modułowe Youtube
PostawDomek.pl Całoroczne Domki Modułowe

DOM MODUŁOWY SOSENKA to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują odrobiny prywatnej przestrzeni na łonie natury. Dzięki praktycznym rozwiązaniom może to być również świetna alternatywa dla mieszkania w bloku dla par, singli, rodziny 2+1, a nawet dla seniorów.

CIEPŁO DOMOWEGO OGNISKA

Podstawowym warunkiem, jaki przyświecał nam, przy projektowaniu domu modułowego sosenka było to, aby przebywanie w domku dawało poczucie bezpieczeństwa, stabilności i przyjemnego domowego nastroju.

Stąd postawiliśmy na stabilną drewnianą konstrukcję, odpowiednią wysokość pomieszczeń i całoroczną wersję ocieplenia ścian, podłóg oraz dachu.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA I OGRZEWANIE

Projekt budynku obejmuje profesjonalną instalację elektryczną gotową do podłączenia do sieci. W skład instalacji wchodzi skrzynka z bezpiecznikami, oświetlenie ledowe we wszystkich pomieszczeniach oraz dwie lampki na zewnętrznej elewacji. Ponadto na ścianach zamontowane są włączniki światła, gniazdka elektryczne (w tym jedno na zewnątrz), kabel pod indukcję i pod klimatyzator. Instalacja obejmuje również gniazdo i kabel antenowy do telewizora.

Domek modułowy sosenka ogrzewany jest za pomocą grzejników elektrycznych z możliwością wielostopniowego regulowania temperatury. Te zamontowane są w każdym pomieszczeniu i stanowią standardowy element wyposażenia budynku. 

Przekrój ściany zewnętrznej naszego domu MODUŁOWGO SOSENKA: 

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 elewacja zewnętrzna (deska)
Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 membrana wiatroizolacyjna
Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 płyta MFP o właściwościach izolacyjnych i tłumiących dźwięki
Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 konstrukcja z certyfikowanego drewna świerkowego C24 
Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 ocieplenie z wełny mineralnej
Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 folia paroizolacyjna
Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 deska sosnowa

woda ciepła, zimna i kanalizacja

Projekt domku modułowego sosenka obejmuje także gotową instalację hydrauliczną, którą wystarczy podłączyć do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (lub do szamba). 

Woda doprowadzona jest do kuchni oraz do łazienki. W łazience natomiast znajduje się wysokiej klasy elektryczny przepływowy podgrzewacz, odpowiadający za ciepłą wodę w zlewie, umywalce i pod prysznicem.

Instalacja odpływowa zamontowana jest w ścianie i podłodze łazienki, a jej wyjście znajduje się pod domkiem. 

PRAKTYCZNE PODEJŚCIE

Projektując dom modułowy sosenka, zależało nam, aby był on praktyczny. Aby można było wygodnie spędzić w nim całe wakacje, cały rok, a kto wie, może i całe życie. Projekt obejmuje więc niewielki przedsionek, dwie przytulne sypialnie usytuowane po osobnych stronach domku, całkiem przestronny salon z kuchnią oraz wygodną i w pełni wyposażoną łazienkę. Wszystkie pomieszczenia są bardzo „ustawne”, bo projektując ich rozkład, braliśmy pod uwagę standardowe wymiary mebli. 

Oprócz gwarantowanej ceny otrzymasz możliwość wyboru elewacji, drzwi, podłóg oraz wyposażenia łazienki. 
Do ukończenia budowy pozostało:

SPRZEDANY - dostępny na zmówienie!

DOM MODUŁOWY SOSENKA 35 mᒾ

 

cena: 120 500 zł

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2

dach i elewacja

Budynek ma dwuspadowy dach ocieplony wełną mineralną i pokryty blachodachówką Prószyński w kolorze “antracyt”. Dach obejmuje także kompletne orynnowanie — poziome i pionowe. Drzwi wejściowe, oraz okna nawiązują do kolorystyki dachu.

Po posadowieniu domku modułowego sosenka można bardzo łatwo i stosunkowo niedrogo zamaskować przestrzeń pod budynkiem, wykorzystując blachę w tym samym kolorze. Nadaje to budynkowi bardzo atrakcyjnego wyglądu.

Elewacja zewnętrzna wykonana jest z sosnowej deski elewacyjnej układanej w poziomie, zabezpieczonej drewnochronem zgodnie z zaleceniami producenta.

wykończenie wnętrze i wyposażenie

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Ściany i sufity przedsionka, sypialni oraz kuchni z salonem pokrywa pachnąca deska sosnowa, która przez kilka pierwszych lat może pozostać niemalowana. Kuchenna ściana “pod szafki” pokryta jest dobrej jakości panelami pcv, które ułatwiają utrzymanie jej w czystości. Panele znajdują się także na ścianach i suficie łazienki.

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Drzwi wewnętrzne dopasowane są kolorystycznie do podłóg, które wykonane są z paneli podłogowych. Jedynie podłoga łazienki pokryta jest nowoczesnym linoleum ze względu na konieczność zabezpieczenia jej przed wilgocią. 

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Łazienka jest w pełni wyposażona. Znajduje się w niej kabina prysznicowa z hydromasażem i radiem, sedes, umywalka z szafką i grzejnik elektryczny (tak zwany ręcznikowiec). 

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Grzejniki elektryczne zamontowane są także w każdym pomieszczeniu.

wymiary budynku i pomieszczeń

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wymiary zewnętrzne: 10 m x 3,5 m.

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Powierzchnia całkowita:  10 m x 3,5 mᒾ
(Ten wymiar jest bardzo ważny. Chodzi o to, abyś mógł bezpiecznie i zgodnie z prawem zgłosić postawienie domu na działce bez konieczności organizowania pozwolenia na budowę.

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wysokość budynku: 3,2 m.

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wymiary sypialni 1: 7,68 mᒾ 

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wymiary sypialni 2: 6,78 mᒾ

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wymiary łazienki: 3,31 mᒾ

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wymiary salonu z kuchnią: 10,69 mᒾ

Postaw Domek Domki Modułowe Dom Modułowy Sosenka 35 m2 Wymiary przedsionka: 1,76 mᒾ

Bliskość z naturą

Projekt zakłada wykonanie domku modułowego sosenka z naturalnych i ekologicznych materiałów. Dlatego konstrukcja będzie wykonana z certyfikowanego drewna świerkowego, ocieplenie — z wełny mineralnej (ściany, podłogi oraz dach), a zewnętrzne i wewnętrzne poszycie ścian z pachnącej sosnowym lasem deski. Wspaniałe widoki i mnóstwo światła wewnątrz zapewnią standardowe pełnowymiarowe okna, w tym duże okno balkonowe w salonie.

Konstrukcja budynku

Zaprojektowana przez architekta konstrukcja domu modułowego sosenka w całości wykonana jest z certyfikowanego drewna świerkowego. Dodatkowego wzmocnienia nadaje jej płyta MFP montowana jako zewnętrznej poszycie domu oraz po obydwu stronach podłogi. "Opłytowane" są także wewnętrzne ściany łazienki oraz ściana w kuchni przeznaczona pod szafki, aby można było bez wahania powiesić zabudowę meblową, bojler lub jakiekolwiek inne ciężkie wyposażenie. 

Tomasz Kukuła
Postaw Domek Domki Modułowe Kontakt +48 508 822 993
Postaw Domek Domki Modułowe Kontakt kontakt@postawdomek.pl
Postaw Domek Domki Modułowe Kontakt Biuro i domek pokazowy:
Kapałów 49, 26-230 Radoszyce
NIP: 6462528810

CO ROBIMY?

ODWIEDŹ NAS:

KONTAKT:

Postaw Domek Domki Modułowe Youtube

Postaw Domek Domki Modułowe Instagram

Postaw Domek Domki Modułowe Facebook

ZADZWOŃ i zamów ten dom już TERAZ!

  +48 508 822 993